O firmie

FirmaŁukasz Koszewski Kamienie Jubilerskie jest przedsiębiorstwem rodzinnym i istnieje od 1989 roku. Początkowo siedziba mieściła się w Sopocie, przy ulicy Głowackiego. Od 1995 roku działamy w większej i bardziej dostosowanej siedzibie w Gdyni Redłowie.

Szlifiernia jest prowadzona przez Łukasza Koszewskiego, który przejął firmę po ojcu Marku. Zespół stanowi kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których umiejętności zostały wypracowane podczas długoletniego unikalnego szkolenia. Zapewnia to bardzo wysoką jakość produktów oraz wysoką wydajność i krótkie terminy realizacji zamówień niezależnie od ich wielkości. Naszą filozofią działania jest ścisła współpraca z producentami biżuterii zaczynająca się już na etapie projektowania wyrobów. Nasze możliwości techniczne pozwalają projektantom i producentom branży jubilerskiej na pełne wykorzystanie ich inwencji twórczej.

Różnorodność możliwych do wyszlifowania kształtów oraz ilość dostępnych surowców pozwalają na stosowanie naszych kamieni we wszystkich rodzajach biżuterii - od masowej do ekskluzywnej, od klasycznej do modernistycznej.